Нові можливості

Нові можливості


Кінець весни — не привід розслаблюватися. Це хороший час, щоби знайти й використати нові можливості. Саме ними й ми поділимося. Літні школи, освітні проекти та можливості стати волонтером чекають на тебе. Не прогав свій шанс.

Програма студій для молодих художників PortArtStudio

             Дедлайн: до 31-05-2017                          Географія: Україна

pexels-photo-40108

Студія для молодих художників #PortArtStudio ініційований командою Платформи для сучасного мистецтва _PCA та групою компаній «Нові Продукти». Арт-студія діє в Port creative hub на Подолі протягом 2016 року. Проект надає можливість молодим художникам користуватись необхідними ресурсами для роботи, навчання й пошуку нових сюжетів і рішень, а також експонувати свої роботи.

Художники отримають шанс продажу робіт для підтримки власної художньої практики, але передусім це можливість працювати, зустрічатись з культурною спільнотою та обмінюватись досвідом. Кожні півтора місяця до студії запрошується художник або арт-група для роботи в майстерні на безоплатних умовах. Заявки надсилаються на адресу: port@artmanagement.com.ua

Дізнатися більше

Конкурс соціальної реклами «Людина людині»

Дедлайн: до 25-05-2017                           Географія: Україна

Конкурс «Людина людині» має на меті нагадати, що за приємне співжиття серед інших ми відповідальні самі. У рамках конкурсу організатори закликають молодих рекламістів зняти короткі відеоролики про взаємоповагу між людьми в суспільстві. Найкращі з них отримають ротацію на великих екранах Планети Кіно та розділять призовий фонд у розмірі 100 000 грн. Найцікавіші, на думку журі, учасники конкурсу отримають сертифікат на навчання в КАМА, річні абонементи в Планету Кіно і трансляції у ЗМІ.

Дізнатися більше

Волонтерство у Польщі у сфері культури

Дедлайн: 18-06-2017                                 Географія: Польща

Театр Брама шукає EVS-волонтера, який може почати працювати над проектом з 1 жовтня 2017 р. Проект буде проходити в місті Геленюв. Нині шукають добровольців (у віці 18-30 років), які зацікавлені в цьому році стати добровольцями в області мистецтва і культури. Умови стандартні для ЄВС-проектів – організатори покривають проживання, харчування, страхування та щомісяця виплачують кишенькові гроші.

Дізнатися більше

Літня Школа Association with the EU: what does it mean for You

Дедлайн: 01-06-2017                               Географія: Україна

DRUZI

Програма Літньої школи включає лекції українських і зарубіжних викладачів і експертів з права ЄС, практичні заняття (дискусії, ділові ігри, ситуаційні вправи, кейси), інформаційно-освітні візити до Представництва ЄС в Україні й Урядового офісу з питань європейської інтеграції, майстер-класи від юристів провідних українських юридичних фірм, культурну програму. Організатори покривають витрати іногородніх учасників на проживання, транспортні витрати учасників не відшкодовуються.

Дізнатися більше

Стань «Молодіжним делегатом від України до ООН»

Дедлайн: 19-05-2017

Не пропусти свій шанс стати наступним молодіжним делегатом до Організації Об’єднаних Націй.
Якщо маєш бажання представити молодь України в Організації Об’єднаних Націй? Хочеш вивчати роботу ООН зсередини або спробувати себе в якості дипломата? Готовий волонтерити та працювати з молодіжними організаціями протягом наступного року в Україні?
Тоді український молодіжний делегат Програми Організації Об’єднаних Націй призначений для тебе.

Дізнатися більше

The Falling Walls Fellowship for Journalists

Дедлайн: 25-06-2017                                      Геграфія: Німеччина

Falling Walls – унікальна міжнародна платформа для лідерів світу науки, бізнесу, політики, мистецтва та суспільства. У межах програми журналісти зможуть відвідати конференцію Falling Walls, лабораторію Falling Walls і різні заходи Falling Walls у Берліні 8-9 листопада 2017 року. Організатори оплачують транспортні витрати (економ-класом), проживання (3 ночі), реєстрацію для участі в конференції та харчування (сніданок у готелі та їжа на заходах програми).

Дізнатися більше

 

Гранти на безкоштовне навчання на літніх програмах School of visual communication

Дедлайн: 21-07, 04-08, 11-08                            Географія: Україна

pexels-photo-57690

З метою підтримки та розвитку молодих талантів і отримання ними актуальних знань в сфері дизайну, в SVC засновано по одному безкоштовному місцю й одному зі знижкою в 50% для студентів/випускників мистецьких ВНЗ на навчальні курси:

 • «Експериментальний шрифт: нові можливості для дизайну»
  Дедлайн подачі заявок: 21-07.
 • «Експериментальна практика: робота з вільною композицією»
  Дедлайн подачі заявок: 4-08.
 • «Практикум по колажу: авторський курс Наталії Синепупова».
  Дедлайн подачі заявок: 11-08.
Дізнатися більше

Гранти від Фонду Джона і Кетрін Макартур

Дедлайн: грант діє постійно  

Фонд Джона і Кетрін Макартур є одним з найбільших в США незалежних фондів. Він сприяє розвитку знань, підтримує індивідуальну творчість; надає інформацію громадськості, в першу чергу за рахунок підтримки незалежних ЗМІ.

Фонд здійснює підтримку за такими програмами:

 1. «Інтернаціональна програма», що фінансується Фондом, зосереджена на міжнародних питаннях, у тому числі питаннях прав людини і міжнародного правосуддя, світу і безпеки;
 2.  збереження стійкого розвитку, міграції;
 3. середньої освіти для дівчаток в країнах, що розвиваються;
 4. репродуктивного здоров’я.
Дізнатися більше

Програма обмінів ЦеГрІн

 Географія: Україна

Центр громадянських ініціатив (далі – ЦеГрІн)запрошує до участі в програмі національних обмінів Центру культурного менеджменту членів громадських організацій, громадянських активістів, культурних діячів, молодіжних лідерів, підприємців, вчителів. Програма передбачає 3-денний ознайомчий візит до Львова, у рамках якого проводитимуться публічні зустрічі з представниками неурядових організацій, місцевих органів влади та культурними діячами.

Візит передбачений для парних делегацій (по дві особи, які знайомі між собою). Учасникам Програми відшкодовують витрати на проживання, харчування, друковані та роздаткові матеріали, трансфер в межах Львова. Транспортні витрати до Львова та зворотньо – не відшкодовують.

Дізнатися більше

Комментарии:

No Comments

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *